Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

Kurumsal Yat Kiralama

Yolcu taşımacılığının ardından yat kiralama sektörüne taşıdığı tecrübesi ile 15 yıla yakın bir zamandır sizlere hizmet vermekte ve kurumsal anlamda ileride olan Poseidon Yatçılık ile maksimum kaliteyi uygun fiyatlarla yaşamanın tadına varın. Dilerseniz sıkıcı bir bayi, personel toplantınıza, kurumsal iş yemeklerini dilerseniz asla unutamayacağınız bir evlilik teklifine, dilerseniz çılgınca eğleneceğiniz bir kutlamaya ya da küçük ama keyifli bir tekne turuna eşlik edecek olan yatlarımızla hayattan güzel bir gün çalmaya ne derseniz?

Sizin için sizin gibi düşünüyoruz.

İşinde uzman personelleri ve tümü denizcilik müsteşarlığı kontrolünde olan her sınıftan ekonomik, lüks, vip, delüks tekne ve yatlarımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardaki konuklarımızın önerileri ile tecrübelerimizi harmanlayarak daha da kaliteli işlere imza atmak için var gücümüz ile çalışmaktayız. Poseidon yatçılık bünyesinde tekne ve yatlarımızın gerek iç dekorasyonu gerekse dışı gelişime ayak uydurarak yeni trendler doğrultusunda sürekli olarak yenilenmektedir, sizlerin verdiği destek ile de bu değişim devam edecektir.

Firmamız sadece İstanbul Boğazında değil aynı zamanda ege ve güneyde de yat kiralama hizmeti vermektedir. Çeşme, Bodrum ,Marmaris, Göcek, Antalya’da çözüm ortaklarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek için varız.