Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

Yatta Boğaz Turuİstanbul’u gezmek kadar bu şehirde boğaz turu yapmak bambaşka bir keyiftir. Boğazın sularını tarihin eşsiz kokusuyla beraber hissetmeyi siz de istemez misiniz? Yatta boğaz turu yapmak demek tarihi pek çok yeri görmekle birlikte aynı zamanda tarihi yaşamak anlamına da gelmektedir. Poseidon yatçılık tarafından sizlere bu köklü tarih ve eşsiz güzellik 15 yıllık kaliteli bir hizmetin eşliğinde sunulmaktadır.
Poseidon yatçılığın kaliteli kaptanlarının güvencesi altında boğaz turu yaparken sizlere ne gibi imkanlar sunulmaktadır? Her şeyden önce yapacağınız turda sizlere en güzel tarihi ve İstanbul için anlamlı olan pek çok mekan tanıtılacak ve oraları boğazdan görme imkanı sunulacaktır. Bu yerlerden ilki yıllardır önemli bir konumda olan ve görkemli heybetini kaybetmeyen yapılardan bir tanesi olan Dolmabahçe Sarayı’dır. Bundan sonraki adreslerden biri ise özellikle önemli organizasyon ve düğünlere ev sahipliği yapan Çırağan Sarayı’dır.

Zaman zaman yapılacak olan sürpriz ve müzik aktiviteleri ile şenlenecek olan boğaz turunuza devam ederken ilerleyeceğiniz rotadaki bir diğer mekan ise Beylerbeyi sarayıdır. Mesafeye göre yaklaşık 1,5-2 saat sürecek olan boğaz turuna devam ederken karşınıza tarihi önemleriyle birlikte Küçüksu kasrı, Beykoz kasrı, Adile Sultan kasrı gelecektir. Poseidon yatçılık öncülüğünde yapacağınız boğaz turunda göreceğiniz diğer önemli yerler ise Mısır konsolosluğu, Sakıp sabancı müzesi, Beşiktaş iskelesi, Ortaköy meydanı, Ortaköy cami, bebek cami, beylerbeyi cami, Vaniköy cami ve Şemsipaşa camidir. Boğaz turu organizasyonuna bağlı olarak gezilecek yerler değişebilir ancak size boğazda uzun ve hoş dakikalar yaşatacak olan Poseidon yatçılık hizmetleriyle Boğazın eşsiz maviliğinde uzun bir yolculuk sizleri beklemektedir.

Poseidon yatçılık işinde uzman ve eğitimli kaptanları ile sizlere 15 yıldır hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir. Poseidon yatçılık boğaz turu fiyatları konusunda da sizlere özel hizmetler vermektedir. Boğaz turu fiyatı kişi sayısına göre değişkenlik gösterebildi gibi toplu organizasyonlarda sizlere özel indirim imkanlarıyla birlikte pek çok müşterinin gözdelerinden bir tanesi haline de gelmiştir. Güzel bir organizasyonu sizlere uygun fiyatlarla alıp kaliteli ve güzel zamanlar geçirmek istiyorsanız sizleri de Poseidon yatçılığa bekliyoruz.