Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

Yatta Doğum GünüEşinizin yada kız arkadaşınızın doğum günüde ona bir sürpriz hazırlamak ve bu önemli günü unutulmaz kılmak istiyorsunuz. Fakat nasıl bir organizasyon yapacağınıza karar veremiyorsunuz. Alışılmış basmakalıp bir etkinlik ile hem gönlünü almak hem de davetlilere gücünüzü göstermek istiyorsunuz. Ayrıca gelen konukların bu geceden olumlu düşünceler ile ayrılması en büyük isteğiniz. O halde bu doğum gününü yatta kutlamaya ne dersiniz?

Yatta doğum günü organizasyonları alışılagelmiş organizasyonlardan hem daha şık ve göstertişli hem de daha ilgi çekicidir. Özellikle İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve yatta doğum günü kutlaması yapacaksanız boğazın nefes kesinci manzarası karşısında hem sizin hem de davetinize gelen konukların dili tutulacaktır.  Boğaz Köprüsü’nün altında her iki kıyıda oynaşan ışıklar gökteki yıldızlar ile cilveleşecek ve siz bu görsel şölen altında davetlilerinize en güzel partilerden birini takdim etmiş olacaksınız.


Yatta doğum günü kutlamalarında davetli sayısına göre yat ya da tekne uygulamalarından yararlanılmaktadır. Davetli sayısı bildirildiği zaman firmamız buna göre bir yat önermekte taşıtın özellikleri ve organizasyonda yapılabilecek uygulamalar davet sahibine tanıtılmaktadır.  Bu uygulamalar yeme, içme ve görsel şovlardan oluşmaktadır. Misafirlere ikram edilecek yiyecek ve içecekler dışarıdan getirtilebildiği gibi yatın mutfağında da bu yönde hazırlıklar yapılabilmektedir. Yatın personeli davet süresince hazır bulunarak her türlü ikramı en sağlıklı biçimde gerçekleştirmekte ve organizasyonun herhangi bir sorun olmadan tamamlanması sağlanmaktadır.


Yatta doğum günü organizasyonlarında davet sahibinin beklentilerine göre etkinlik programı yapılmaktadır. Pasta kesimi ikramlıkların servisi canlı müzik ya da banttan müzik yayını yapılabilmekte havai fişek gösterisi ve volkan gösterisi yapılabilmektedir. Davet sahibinin isteği doğrultusunda lazerli ışık gösterisi ve animasyonlar da yine organizasyon çerçevesinde davetlilerin keyifli saatler geçirmesi için uygulanmaktadır. İstanbul ve Boğaz manzarasının yanı sıra en lezzetli ikramlıklar ve başarılı bir servis uygulamasının ardından tüm konuklar bu davetin dedikodusunu uzun bir süre yapacaklardır. İstanbul’da yaşıyor ve bu yılki doğum günü etkinliğini deniz üzerinde gerçekleştirmek istiyorsanız bu yönde hizmet sunan firmalar ile görüşün ve ömrünüzdeki en güzel doğum gününü geçirmeye hazır olun.