Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

Yatta DüğünNihayet hayalinizdeki kadını buldunuz ve artık siz de evliler kervanına katılmak için sabırsızlanıyor, fakat hayatınızın bu en önemli günü için gösterişli ve uzun süre dillerden düşmeyecek bir düğün hayal ediyorsunuz. O halde yatta düğün yapmaya ne dersiniz? Bir düşünün çağırdığınız davetlilerini hayranlıktan gözleri kamaşacak, gelin hanımın bu kadar güzel bir düğün organize ettiğiniz için size olan duyguları bir kat daha yükselecek ve çevrenizde uzunca bir zaman sizin düğününüz konuşulacak.

Yatta düğün yapma fikri düğün sahibini başta ürkütebilir. Ancak yat kiralama firmaları bu yönde hizmet veriyor olmanın getirdiği bilinç ile bir düğün organizasyonunda ihtiyaç duyulabilecek her detayı titizlik içinde hazırlamakta ve düğün ortamında organizasyonun sağlıklı biçimde tamamlanması için yoğun gayret harcanmaktadır. Yat personeli ve düğün davetli listesinin uzunluğuna göre dışarıdan getirtilen personel gece boyunda konukların içki ve yiyecek ikramını gerçekleştirmekte ve düğün sahibi bu esnada sadece konukları ile ilgilenmektedir.  Alışıldık mekânlarda yapılan düğünlerden farklı olarak davetliler düğün boyunca mekândan ayrılmadığı için etkinliğin enerjisi daha yüksek olmaktadır.


Yatta düğün organizasyonlarında davetlileri aldıktan sonra demir alan yat boğazın en uygun ve davetlilerin İstanbul manzarasına en hâkim olacakları bir konuma demirlemekte ve gece bu esnada başlamaktadır. Gelin ile damadın piste gelişi, pasta kesimi, şampanya patlatma ve diğer uygulamaların devamında havai fişek gösterisi, volkan ve maytap gösterisi de geceye renk katan etkinlikler arasındadır.  Düğün sahibinin tercihine göre düğünde ikram edilecek yiyecekler dışarıdan getirtilebildiği gibi yat mutfağında da dünya mutfağından seçme lezzetler isteğe göre davetlilere sunulabilmektedir. Ayrıca organizasyon boyunca isteğe göre alkollü ya da alkolsüz içki servisi devam etmekte, canlı müzik ve Dj performansı ile davetlilerin düğüne katılımı sağlanmaktadır.  Işıklı yol ve gül yaprağı eşliğinde ilk dans gibi uygulamaların yanı sıra düğün sahibinin farklı istekleri de değerlendirilebilmekte ve mümkünde programa dâhil edilmektedir. Düğün insan hayatında birkez yaşanılacak bir gündür ve en güzel biçimde gerçekleşmesi hayal edilir yatta düğün organizasyonu bu alanda yapılan en başarılı çalışmalardır.