Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

Yatta Evlenme TeklifiHayatınızın en önemli kararını aldınız ve hayatınızın birleştireceğiniz kadına evlilik teklifi yapacaksınız. Ancak bu günün unutulmaz olmasını istiyorsunuz. Herkesin farklı uygulamalardan yardım aldığını görüyor ve teklif yapacağınız bayanı etkilemek adına daha üst standartlarda bir evlilik teklifi organizasyonu yapmayı hayal ediyorsunuz. O halde hemen firmamız ile görüşün ve bu yönde hazırlanmış evlilik teklifi organizasyonları tarifelerini inceleyin. Eğer bu liste ilginizi çekmiyorsa kendi organizasyon planınızı anlatın ve sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanacak organizasyon programını uygulayın.

Yatta evlenme teklifi organizasyonu uygulamalarında firmamızın her bütçeye uygun olarak hazırladığı paket programlar mevcuttur. Bu paket programlarından biri seçildiği zaman boğazda İstanbul’un enfes görüntüsü ve Boğaziçi Köprüsü’nün altında hayatınızın kadınına duygularınızı ifade edin. Eminiz ki hiçbir kadın bu kadar özenilerek hazırlanmış bir evlilik teklifi karşısında duygusuz kalamayacak ve önümüzdeki günlerde sizi daha büyük organizasyonların hazırlığının telaşı saracak.


Yatta evlenme teklifi paket programları incelendiği zaman farklı beklentilere ve farklı bütçelere hitap edebilecek biçimde hazırlandığı görülmektedir. Örneğin 1 saatlik bir yat gezisi yemek ya da kokteyl, banttan müzik yayını ve gül yaprakları ile süslenmiş bir masadan oluşan organizasyonların bütçeleri oldukça uygundur. Bu tür bir etkinliği basit bulan detaycı damat adayları için gezinin süresi daha da uzatılabilmekte ve verilen hizmetlerin detayları daha da artmaktadır.  Ayrıca damat adayının bu özel gün için planladığı farklı düzenlemelerde yapılabilmektedir. Tül ve kurdele süsleme, havai fişek gösterisi, branda yazı, robot ışık gibi uygulamalar gerçekleştirilmekte ayrıca Boğaz Köprüsü’nün altına 5 km uzaklıktan görülebilecek lazer yazısı, volkan gösterisi, kemancı, gitarist, pasta ve şampanya servisi de yapılabilmektedir. Burada organizasyonu belirleyen damadın zevki ve fiyat arayışıdır.


Evlenme teklifi çok özel bir andır. İki kişinin hayatını birleştirme kararı alacağı bu mutlu günün unutulmaz olması önemlidir. Sevdiğiniz kadına yatta evlenme teklifi yaparak ona ne kadar değer verdiğinizi ifade edebilecek ve birlikteliğinizi resmiyete dökeceğiniz bu özel günü sonsuza kadar unutulmaz kılacaksınız.