Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

Yatta KahvaltıSıradan hafta sonu tatillerinden sıkıldıysanız ve bu hafta sonunda değişik bir plan yapmak ve dolu dolu bir hafta sonu tatili geçirmeyi planlıyorsanız çok fazla seçenek aramak yerine yatta kahvaltı turlarını incelemeniz öneririz. Çünkü her anını keyifli ve verimli geçirebileceğiniz bir etkinlikte farklı planları aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.
Poseidon yatçılık deniz aktivitelerinin tümünde olduğu gibi yatta kahvaltı turları uygulamasında da en çok tercih edilen kurumdur. Bunun altındaki gerçek araştırıldığı zaman Poseidon yatçılığın hizmet sektöründe ne kadar titiz davrandığı ve bu sektördeki tüm gelişmeleri kısa süre içinde uygulamaya koyduğu görülmektedir. Deniz etkinlikleri alanında yapılan her yeniliğin altında bu köklü kurumun imzasının olduğu dikkat çekmekte olup bu hassasiyetin karşılığı olarak da halkın yoğun ilgisi gösterilmektedir.

Teknede kahvaltı turlarında katılımcılar harika menüler eşliğinde dost ve yakınları ile birlikte eşsiz boğaz manzarasının tadını çıkartabilmektedir. Teknede kahvaltı turu sanıldığının aksine kısa süre içinde bitmemekte katılımcılar neredeyse akşama kadar teknede boğaz turu ile günlerini tamamlayabilmektedir. Boğazın her iki yakasına yakın konumda düzenlenen teknede kahvaltı turlarında katılımcılar her biri diğerinden daha göz alıcı saray yalı ve sahil bandını izleme fırsatı bulabilmekte ve iki kıtanın ortasında çayını yudumlarken anın tadını çıkartabilmektedir.
Yaz aylarının hareketli yaşantısından sonra kış mevsimi ile birlikte kapalı ortamlara tıkılmak zorunda kalan ve bu nedenle melankoliye düşenler için de yatta kahvaltı turları harika bir günübirlik tatil planı olacaktır. İster hafta sonu ister hafta içi hangi gün uygunsanız istediğiniz bir tarihte yaptıracağınız rezervasyon ile birlikte tüm arkadaş ortamınızı da alarak keyifli bir kahvaltı etkinliği gerçekleştirebilir ve kış mevsiminden bir gün çalmanın hazzına varabilirsiniz. Teknede size sunulan tadına doyum olmaz kahvaltılıklar eşliğinde boğaza hâkim bir konumda yaşadığınız saatler enerji depolamanıza ve motivasyonunuzu yükseltmeye yardımcı olarak, boğazın ortasında dalgalar ile martıların cilveleşmesine şahitlik edecek ve bu kadar derin bir ruha sahip olan İstanbul’un tadına varabileceksiniz. Keyif çayınızı yudumlarken Dolmabahçe Sarayı’na, Kız Kulesi’ne ve yalılara el sallayacak ve mutluluğu boğazda yaşayabileceksiniz.