Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

yatta-nisanArtık evlilik için kendinizi hazır hissediyorsunuz ve ilişkinizi resmiyete dökme aşamasındasınız. Ancak bu organizasyon için nasıl bir mekân tutmanız gerektiği konusunda karar veremiyorsunuz. Kapalı mekânlar sıkıcılığı ile konukları bunaltıyor, açık hava ise basit bir kutlama gibi algılanıyor. Peki, ama ne yapmalısınız?  O halde size önerimiz yatta nişan organizasyonu yapan firmaları araştırmanız ve bu organizasyonların detayları hakkında bilgi almanız olacaktır.

Yatta nişan son yıllarda oldukça popüler olan uygulamalar arasındadır. Denizin lacivertinde İstanbul ışıklarının karşısında ve Boğaz Köprüsü’nün altında yapılacak bir nişan etkinliği, nişan sahibinin itibarını yükselteceği gibi gelen konuklarında etkinlikte memnuniyet içinde ayrılmasına fırsat sunacaktır. Yatta nişan organizasyonlarının oldukça pahlı olacağı hakkında yanlış bir kanı vardır. Oysa bu tür organizasyonlar diğer kapalı mekânlarda yapılan etkinlikler ile neredeyse aynı seviyededir. Üstüne üstlük bir de çevrede yaratacağı olumlu hava düşünüldüğü zaman yatta nişan organizasyonu yapmak çok daha mantıklıdır. Yatta nişan organizasyonlarında fiyatı belirleyen etkenler davetli sayısı menü seçimi yemekli olup olmayacağı ve ikramlıkların seçimidir. Bunun yanı sıra nişan etkinliğinde ihtiyaç duyulan uygulamalarda fiyat belirlemesinde etkili olmaktadır. Örneğin banttan müzik yayını ile canlı Dj performans fiyatı farklılık göstermektedir. Yemek seçimi de fiyatı etkileyen ayrıntılardandır. Dünya mutfağından seçme lezzetler ya da Türk mutfağının aşina olunana tatları arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Ancak her ne olursa olsun yatta nişan yapıyorsanız emin olun ki istediğiniz sonuca ulaşacaksınız demektir.


Yatta nişan organizasyonu yapan kiralık yat firmaları bu işin hizmet sektörü olduğunun bilincinde olarak düzenlemeler yapmaktadır. Bu organizasyonu yapan insanların hassas ve titiz tavrı gelen misafirlerin ağırlanması ve memnun edilmesi için tüm personel gayret ile çalışmaktadır. Her bir firma nişan düğün kına gecesi ve sünnet gibi etkinlikler için belirli bir tarife uygulamakta ve paket tarifeler ile etkinlik sahibinin istediği organizasyonu en makul fiyat karşılığında gerçekleştirebilmesi amaçlanmaktadır. Buna karşılık davet sahibi bu özel gecede stres yaşama durumunda kalmadığı için tüm dikkatini nişan törenine ve davetliler ile geçireceği keyifli bir zaman dilimine yönlendirebilmektedir.