Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

Yatta Sevgililer GünüYine bir 14 Şubat geliyor ve siz uzun bir aradan sonra ilk defa bu sevgililer gününde yalnız kalmayacaksınız. Süren ilişkinize güveniyor ve hayatınızın kadınını bulduğunuza inanıyorsunuz. Bu güne özel unutulmaz bir kutlama planlamak istiyor fakat bir türlü karar veremiyorsunuz. O halde bir de yatta sevgililer günü kutlaması düşüncesini bir kez daha gözden geçirin.

Yatta sevgililer günü kutlaması son yılların en çok ses getiren etkinlikleri arasında yer almaktadır. Boğazın serin sularında ve nefes kesen bir İstanbul manzarasına karşı yapılan kutlamalarda eşler birbirleri ile daha keyifli zaman geçirme imkânı bulabilmektedir.  Bu konuda hizmet veren yat kiralama firmalarının bu güne özel paket tarifeleri bulunmakta ve her biri sevgililerin birbirlerine olan sevgisini bir kat daha arttırmaya yardım etmektedir. Bu yönde hizmet sunan firmalar her bir detayı düşünerek düzenleme yapmakta ve âşıkların bu özel gününü kusursuz bir biçimde geçirmesine olanak sağlamaktadırlar.


Yatta sevgililer günü kutlaması organizasyonu yapan firmalar bu yönde sundukları paket programlarda grup halinde ya da âşıkların baş başa olabileceği düzenlemeler ile program yapmaktadırlar. Bu özel gecenin anlamına uygun bir menü eşliğinde isteğe göre alkollü ya da alkolsüz içki servisi gece boyu devam etmekte canlı müzik yaş pasta ve lazer ışık gösterisi gibi uygulamalar ile âşıkların konforu sağlanmaktadır.  Ayrıca Dj performans ve en güzel slov parçalar ile atmosfer anlamın uygun olarak ilerlemektedir. Boğazın serin sularında boğaz köprüsüne yakın bir konumda bir yanda yalıların ışıkları diğer tarafta sarayların ve eşsiz İstanbul’un göz kırpan ışıkları altında genç âşıklar birbirlerine olan aşklarını daha da yoğun hissedebilmekte ve dolu dolu bir sevgililer günü etkinliği yaşayabilmektedir.


Yatta sevgililer günü kutlaması organizasyonu yapan yat kiralama firmaları gruplara uygun büyük yatlar ya da âşıkların baş başa kalabileceği ölçüde ancak her biri bir diğerinden konfor olarak aşağı kalmayacak özellikte yatlar ile sevgililer günü etkinliklerini organize etmektedir. Gerek kurum yöneticileri gerekse personel bu gecenin önemini bilerek titiz bir çalıma içinde etkinliğin tamamlanmasına gayret göstermektedir.