Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

Yatta Yüzme TurlarıYüzmeyi ne kadar sevdiğinizi çevrenizde bilmeyeniniz yok fakat yüzmek için kirli havuzlar ve kalabalık plajlar yerine daha özgür ve daha sakin bir ortam arıyorsanız, yüzdükten sonra keyifli ve eğlenceli zaman geçireceğiniz bir teknede yüzme turuna ne dersiniz? Poseidon yatçılık bu yönde hizmet veren en köklü kurumlardan birisi olup yatta yüzme turlarına katılan her bir katılımcı olumlu düşünceler ile turdan ayrılmaktadır.
Yatta yüzme turları oldukça keyifli ve hareketli bir etkinlik olup sadece yüzme olarak değil gün boyu yapılan etkinlikler sayesinde günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz, üzerinizdeki tüm negatif enerjiyi boğaz derin sularına bırakabileceğiniz organizasyonlardır. Teknede sabah kahvaltısı ve öğle yemeği ikramı yapılmakta yüzücünün ne kadar enerji ihtiyacı olacağı hesaplanarak öğünlerdeki kalori ölçüsü yüksek seviyede tutulmaktadır. Sabah kahvaltısında yüzücünün yüzme için ihtiyaç duyacağı kalori, yumurta, peynir, tereyağı, bal gibi protein oranı yüksek olan besinler ile hazırlanmakta, öğle menüsünde de aynı prensip ile hazırlanan menülerde yüzücünün gün içinde kendisini halsiz ve yorgun hissetmesi engellenmektedir.

Yatta yüzme turu organizasyonlarında liste başı durumunda olan Poseidon yatçılık uzman ekipler ile çalışmakta ve böylece yüzücülerin ve tura katılanların tüm güvenliği Poseidon yatçılık tarafından karşılanmaktadır. Gerek yüzme konusunda tecrübe sahibi tekne personeli gerekse mutfakta servis hazırlayan mutfak ekibi işini ciddiyet ile yapmakta ve katılımcıların kusursuz bir gün geçirmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca yüzme turuna katılanlar gün içinde çeşitli animasyonlar ile eğlenceli saatler geçirebilmektedir. Katılımcılar ile birlikte gerçekleştirilen eğlenceli oyunlar ve gösteriler ile turun heyecanı yüksek tutulmakta katılımcılar böylece dolu dolu bir gün geçirme fırsatı yakalayabilmektedirler.

Teknede yüzme turunda en önemli detay güvenliktir özellikle boğazda akıntının fazla ve dengesin olması yüzücülerin bazı durumlarda zorda bırakabilmekte ve eğer gereken önlemler alınmamış ise istenmeyen sonuçlar doğabilmektedir. Ancak Poseidon yatçılık güvenlik konusunda oldukça hassas bir tutum sergilemektedir ve bu yönde tüm önlemler alınmadan tura başlanmamaktadır. Gerek teknedeki güvenlik elemanları gerekse diğer teknik güvenlik uygulamaları ile sorunsuz ve huzurlu bir teknede yüzme turu gerçekleşebilmektedir.