Tel : 0212 346 0 700 - 0555 560 53 53

Tekne Turu

Tekne TuruPoseidon yatçılığın 15 yıllık kaliteli hizmetinden siz de faydalanmak ister misiniz? Güzel bir organizasyon eşliğinde yapacağınız tekne turu sayesinde hoş vakitler geçirebilirsiniz. İstanbul’un eşsiz güzelliğiyle birlikte aradığınız her türlü imkanı sizlere sunarak geçireceğiniz güzel bir tekne turu için 15 yıllık hizmet ve kalitesiyle Poseidon yatçılık sizleri beklemektedir.

Özel günlerinizde tekne turu ile açılabileceğiniz gibi düğün nişan gibi organizasyonlarda da Poseidon yatçılık sizlerin yanındadır. Boğazda kiralayabileceğiniz teknelerle sizlerde özel gülerinizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Tekne turları büyüklerin eğlencesi olduğu gibi en değerli varlıklarınız olan çocukların da ilgisini bir hayli çekmektedir. Bu nedenle sünnet gibi önemli organizasyonlarınızda kaliteli ve eğitimli personeli ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. Çocuklarınızı güvenebileceğiniz hoş bir teknede güzel bir tura çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra büyük çapı okul mezuniyeti kutlamalarında da tekne turlarımızdan faydalanabilir ve bu mutlu anınızı boğazın eşsiz mavi güzelliğinde arkadaşlarınızda beraber kutlayabilirsiniz.
Poseidon yatçılık hizmetlerine gelen her müşteri oldukça değerlidir. Her şeyden önce canınız birer emanet olarak görüldüğü için bu emaneti en iyi şekilde korumak Poseidon bünyesindeki kaliteli ve deneyimli kaptanların birincil görevidir. Sizlerin güzel anlarını yıllardır unutulmaz kılan Poseidon yatçılık bu görevini en iyi şekilde daha da güzelleştirerek yerine getirmeye sizlerle birlikte devam etmektedir.
Poseidon yatçılık bünyesinde sizlere pek çok hizmet sunulacaktır. Tekne turları için çeşitli yol mesafeleri sizlere sunulacağı gibi size özel imkanlar da mevcuttur. İsteğe özel olarak teknemizi ve kaptanımızı sizlerin hizmetine sunabileceğimiz gibi toplu organizasyonlarda istediğiniz zaman aralığında istediğiniz yerlerde güzel anlar geçirebilmeniz için tekne turlarımız da mümkündür.
Verdiği kaliteli hizmet ve etik değerleri ile sizlere sunulacak olan tekne turlarında önceden hazırlanan plana sadık olunarak bazı durumlarda da size özel çeşitli sürprizlerle uzun yıllardır hizmet vermeye devam eden Poseidon yatçılıkta fiyatlar konusunda da sizlere pek çok fırsat sunulmaktadır. Fiyatlandırmalar yapacağınız organizasyonun büyüklüğüne ve saatine göre değişmekle birlikte sizin mutlu anlarınızı taçlandırmak ve maddi yükümlülüğünüzü biraz olsun hafifletmek için sizlere özel pek çok fırsat da sunulmaktadır.

Yazar Hakkında

Devamı